21 Kasım 2014 Cuma

Fotoo.. Fotoo..

Harddiskler doldu taşıyor. External, internal, flash, SD, Mini SD, Micro SD... Dijital makineler telefonlar çıktığından beri foto çekmekten kendimizi alamaz olduk. Hele de çocuk varsa her anını kayıt altına almak istiyor insan. Giden zamanların geri gelmeyeceğini ve hiç bir anın yetmediğini, doyulamadığını biliyor.

Ama hepsi o disklerde kalıyor malesef. Bir albümün yerini tutmuyor. Elinin altında olup hemen açıp bakayım diyemiyorsun çoğu zaman. Bir dosyam var "Çıkarılacaklar" diye. Hala çıkarılacak onlar :)

Unnado zamanından tanıdığım Afilli Kitap, fotolar disklerde durmasın gözönünde olsun diye çok şık "Foto Kitap"lar hazırlama imkanı sunuyor kullanıcılarına. Yeni bir uygulamayla da sadece sizdeki değil diğer aile bireylerindeki fotolar da onlar tarafından eklenebiliyor albüme. Anneanne ve dede çok sevinecek bu duruma :)

Şöyle bir de tanıtım yazıları var kendi dillerinden okuyalım derseniz;


EN GÜZEL HATIRALARINIZ BAŞUCU KİTABINIZ OLSUN!

En güzel hatırlarınızın daima başucunuzda sizinle olmasını, her istediğinizde bir kitabın sayfalarını çevirir gibi onları hatırlamayı ister misiniz?
Hatıralardan oluşan bir başucu kitabı hazırlamak artık çok kolay! Tek yapmanız gereken hayatınıza dair en güzel kareleri seçmek ve www.afillikitap.com’a girip, tüm fotoğraflarınızı tek bir kitapta buluşturmak!
Bazen uykunuz kaçınca, bazen kendinizi yalnız hissettiğinizde bazen de uzaklardaki bir yakınınızı özlediğinizde bu çok özel kitabın sayfaları arasında dolaşabilir, her istediğinizde hatıralarınıza dokunabilirsiniz.
Hatıralardan oluşan bu başucu kitabında fotoğraflarınızı dilerseniz kronolojik sırayla dilerseniz de karışık olarak yerleştirmeniz mümkün.

Sevdikleriniz dünyanın öbür ucunda olsa da fotokitabınızı onlarla birlikte hazırlayabilirsiniz!
Sizlerden gelen istekler doğrultusundaAfillikitap.com yenilendi!  Bu yeni versiyon fotokitap hazırlama sürecinde bizlere birçok kolaylık ve güzellik sunuyor. Bunlardan biri de “arkadaşını davet et” seçeneği! Bu özellik sayesinde, hazırladığınız fotokitap’a arkadaşlarınızı davet edip, onların da fotoğraf eklemesini sağlayabilirsiniz. Böylece fotokitabınız hatıralarınızın ortaklarıyla zenginleşecek ve tek bir fotokitap,herkesin katkısıyla hatıralardan oluşan kocaman bir başucu kitabına dönüşecek.
Afillikitap.com’un yeni kolaylıkları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Yenilenen menüsüyle artık kullanılmayan fotoğrafları ayrı bir bölümde görebilecek, projelerinizin kapak sayfalarını görüntüleyerek hangi kitabın içinde ne olduğunu çok daha kolay anlayabileceksiniz.   Ayrıca sipariş verirken aynı Afillikitap’tan farklı boyutlarda da sipariş verebileceksiniz.
Aslında bu yeni versiyonun kolaylıkları saymakla bitecek gibi değil, en iyisi bu güzellikleri yaşayarak görmek! ;)


Hatıralarınızı hayalgücünüzle buluşturun!
Afillikitap.com’un zengin tasarım seçenekleri, fotokitabınızı tasarlarken farklı konsept ve etiketlerle hayal gücünüzü olabildiğince özgür bırakıyor.
Afillikitap’dastandart olarak beyaz yan sayfa kullanılıyor ama siz seçtiğiniz temaya göre siyah yan sayfa da kullanabilirsiniz. Bunun için tasarımınızı tamamladıktan sonra sipariş aşamasında siyah yan sayfa seçimi yapmanız yeterli.
Üstelik Afillikitap’ınızda sadece fotoğraflarınızı değil videolarınızı da ölümsüzleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet üzerindeki videolarınızın URL adresini kitabınıza ekleyeceğiniz kare koda kopyalayarak yapıştırmak!


“Ya beceremezsem?”
İlk defa aramıza katılan kullanıcılarımızın en büyük korkusu ‘Ya beceremezsem?’ Afillikitap.com, A’dan Z’ye tüm adımlarda kullanıcıların fotokitaplarını keyifle hazırlayacakları ve hiçbir aşamada zorlanmayacakları şekilde tasarlandı. Facebook’a ya da Instagram’a fotoğraf yüklemek kadar kolay. İşte bu nedenle ilk kez bir fotokitap hazırlıyor olsanız bile hiçbir zorluk yaşamayacağınızı, aksine büyük keyif alacağınızı göreceksiniz.


Herhangi bir sorunuz olursa www.afillikitap.com ‘dakionline destek hizmetinden yararlanmanız da mümkün.Hatıralarınızdan oluşan bir başucu kitabı hazırlamak için hemen şimdi hazırlıklara başlayın!

Ben başladım kitabımı hazırlamaya ama foto seçmek zor iş gerçekten. Hepsi birbirinden güzel :)

Hiç yorum yok: